åretruntdäcket N blue 4 Season 2 är ett åretruntdäck för er med bilar som kräver däck med däckbeteckningen 195/60-R14. Detta åretruntdäck har modellnamnet N blue 4 Season 2 och är ett av alla däck som tillverkas av .
N blue 4 Season 2 är ett åretruntdäck med diametern 14". N blue 4 Season 2 har en bredd på 195 mm och en profil som motsvarar 60% av däckets bredd, det vill säga cirka 117 mm. Hastighetsindex T som N blue 4 Season 2 har innebär att det är ett åretruntdäck som är godkänt att användas för hastigheter upp till 190 km/h.
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 14"-fälgar till N blue 4 Season 2.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 987 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | N blue 4 Season 2 |
| Däckbeteckning | 195/60-R14 |
| Diameter | 14" |
| Bredd | 195 mm |
| Profil | 117 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 86 |
| EAN | 8807622234644 |
åretruntdäck från med modellnamnet N blue 4 Season och däckbeteckningen 195/60-R14.
åretruntdäck med däckbeteckningen 185/65-R14 och modellnamnet N blue 4 Season.
Ett åretruntdäck från . N blue 4 Season 2 har däckbeteckningen 185/65-R14.
Ett vinterdäck från . Snow SW-7 har däckbeteckningen 195/60-R14.