Kinergy 4S² H750 är ett däck från som har däckbeteckningen 175/65-R17. åretruntdäcket du nu tittar på kallar för Kinergy 4S² H750.
Kinergy 4S² H750 har en diameter som är 17" och därmed passar på 17"-fälgar. åretruntdäcket Kinergy 4S² H750 är 175 mm brett och en profil på 114 mm. Detta är ett åretruntdäck som får användas för hastigheter upp till 210 km/h (hastighetsindex H).
Komplettera Kinergy 4S² H750 med matchande 17"-fälgar. Du hittar passande fälgar genom att besöka Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 695 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Kinergy 4S² H750 |
| Däckbeteckning | 175/65-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 175 mm |
| Profil | 114 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 87 |
| EAN | 8808563627526 |
Kinergy 4S² H750 är ett åretruntdäck med däckmärkningen 175/65-R15.
Ett av våra åretruntdäck från . Detta däck med beteckningen 175/65-R14.
åretruntdäcket Kinergy 4S² H750 från med däckbeteckningen 175/65-R15.
åretruntdäcket Kinergy 4S² H750 från med däckbeteckningen 175/65-R14.