All Season 2 är ett däck från som har däckbeteckningen 175/65-R17. All Season 2, som detta åretruntdäck heter, är ett åretruntdäck från .
All Season 2 har en diameter som är 17" och därmed passar på 17"-fälgar. åretruntdäcket All Season 2 är 175 mm brett och en profil på 114 mm. All Season 2 har hastighetsindex H, vilket innebär att All Season 2 är ett åretruntdäck som är godkänt för hastigheter upp till 210 km/h.
Behöver du 17"-fälgar till dina All Season 2? Passa på att köpa fälgar när du köper nya åretruntdäck från Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 228 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | All Season 2 |
| Däckbeteckning | 175/65-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 175 mm |
| Profil | 114 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 87 |
| EAN | 4038526474308 |
Detta åretruntdäck från , kallat All Season-Grip 2, har däckbeteckningen 175/65-R17.
har tagit fram detta åretruntdäck med namnet Turanza All season 6. Däcket har däckbeteckningen 175/65-R17.
WR Snowproof - Ett vinterdäck med däckmärkningen 175/65-R17.
Speed-Grip 5 - Ett vinterdäck med däckmärkningen 175/65-R17.