har valt att kalla detta åretruntdäck med däckbeteckningen 185/55-R15 för N blue 4 Season 2. Detta -däck är av modellen N blue 4 Season 2.
N blue 4 Season 2 har en diameter som är 15" och därmed passar på 15"-fälgar. åretruntdäcket är 185 mm brett med en profil på 102 mm. N blue 4 Season 2 klarar hastigheter upp till 210 km/h, vilket indikeras av hastighetsindex H.
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 15"-fälgar till N blue 4 Season 2.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 147 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | N blue 4 Season 2 |
| Däckbeteckning | 185/55-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 185 mm |
| Profil | 102 mm |
| Profilprocent | 55% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 82 |
| EAN | 8807622234682 |
Detta åretruntdäck från , kallat N blue 4 Season, har däckbeteckningen 185/55-R15.
har tagit fram detta sommardäck med namnet N blue HD Plus. Däcket har däckbeteckningen 185/55-R15.
Sommardäcket N blue HD Plus har en däckbeteckning som är 185/55-R15. Däcket kommer från .
Ett sommardäck från . N blue S har däckbeteckningen 185/55-R15.