Om du letar efter ett åretruntdäck med däckbeteckningen 185/60-R14 till din bil kan detta däck från vara något för dig. N blue 4 Season 2 är ett åretruntdäck i utbudet av däck från .
N blue 4 Season 2 har en diameter som är 14" och därmed passar på 14"-fälgar. Här har du ett åretruntdäck från som är 185 brett och med en profil på 111 mm. Hastighetsindexet för N blue 4 Season 2 är T. Detta innebär att N blue 4 Season 2 är godkänt att användas upp till 190 km/h.
Behöver du 14"-fälgar till dina N blue 4 Season 2? Passa på att köpa fälgar när du köper nya åretruntdäck från Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 902 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | N blue 4 Season 2 |
| Däckbeteckning | 185/60-R14 |
| Diameter | 14" |
| Bredd | 185 mm |
| Profil | 111 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 82 |
| EAN | 8807622234668 |
åretruntdäcket N blue 4 Season från med däckbeteckningen 185/60-R14.
N blue HD Plus - Ett sommardäck med däckmärkningen 185/60-R14.
har tagit fram detta sommardäck med namnet N blue HD Plus. Däcket har däckbeteckningen 185/60-R14.