Detta åretruntdäck från har däckmärkningen 195/60-R14. har valt att kalla denna modell av åretruntdäck för N blue 4 Season 2.
Detta -däck har en diameter på 14". N blue 4 Season 2 har en bredd på 195 mm och en profil som motsvarar 60% av däckets bredd, det vill säga cirka 117 mm. Med detta åretruntdäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 210 km/h.
Vill du även köpa nya 14"-fälgar som passar till N blue 4 Season 2? Hos Dack-Online.com hittar du passande fälgar.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 956 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | N blue 4 Season 2 |
| Däckbeteckning | 195/60-R14 |
| Diameter | 14" |
| Bredd | 195 mm |
| Profil | 117 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 86 |
| EAN | 8807622234620 |
N blue 4 Season - Ett åretruntdäck med däckmärkningen 195/60-R14.
Detta sommardäck från , kallat N blue HD Plus, har däckbeteckningen 195/60-R14.
Sommardäck från med modellnamnet N blue HD Plus och däckbeteckningen 195/60-R14.
har tagit fram detta åretruntdäck med namnet All Season AP2. Däcket har däckbeteckningen 195/60-R14.