Däckbeteckningen för detta åretruntdäck från är 195/60-R15. N blue 4 Season 2 är ett åretruntdäck i utbudet av däck från .
Detta är ett åretruntdäck från som passar till fälgar med en diameter på 15". åretruntdäcket är 195 mm brett med en profil på 117 mm. N blue 4 Season 2 klarar hastigheter upp till 210 km/h, vilket indikeras av hastighetsindex H.
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 15"-fälgar till N blue 4 Season 2.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 981 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | N blue 4 Season 2 |
| Däckbeteckning | 195/60-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 195 mm |
| Profil | 117 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 88 |
| EAN | 8807622234675 |
åretruntdäcket N blue 4 Season har en däckbeteckning som är 195/60-R15. Däcket kommer från .
har tagit fram detta sommardäck med namnet N blue HD Plus. Däcket har däckbeteckningen 195/60-R15.
Sommardäcket N blue HD Plus har en däckbeteckning som är 195/60-R15. Däcket kommer från .
Detta sommardäck från , kallat N blue S, har däckbeteckningen 195/60-R15.