Vector 4 Seasons Gen-3 är ett däck från som har däckbeteckningen 225/55-R17. Detta åretruntdäck har modellnamnet Vector 4 Seasons Gen-3 och är ett av alla däck som tillverkas av .
Vector 4 Seasons Gen-3 är ett åretruntdäck med diametern 17". Detta åretruntdäck har en bredd på 225 mm och en profil på cirka 124 mm, vilket motsvarar 55% av däckets bredd. Med detta åretruntdäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 190 km/h.
Det kan vara en bra idé att passa på att köpa nya fälgar samtidigt som du köper Vector 4 Seasons Gen-3 då kompletta hjul ofta kan ha ett fördelaktigt pris.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 090 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Vector 4 Seasons Gen-3 |
| Däckbeteckning | 225/55-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 124 mm |
| Profilprocent | 55% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 97 |
| EAN | 4038526521224 |
Vector 4 Seasons Gen-3 - Ett åretruntdäck med däckmärkningen 225/55-R17.
åretruntdäck med däckbeteckningen 225/55-R17 och modellnamnet Vector 4 Seasons Gen-3.
Detta åretruntdäck från , kallat Vector 4 Seasons Gen-3, har däckbeteckningen 225/55-R18.
har tagit fram detta åretruntdäck med namnet Vector 4 Seasons Gen-3. Däcket har däckbeteckningen 225/55-R18.