har valt att kalla detta sommardäck med däckbeteckningen 225/70-R15 för Summer Van. Summer Van, som detta sommardäck heter, är ett sommardäck från .
Summer Van är ett sommardäck med diametern 15". sommardäcket Summer Van är 225 mm brett och en profil på 158 mm. Med ett hastighetsindex på S är Summer Van ett sommardäck som lämpar sig för hastigheter upp till 180 km/h.
Det kan vara en bra idé att passa på att köpa nya fälgar samtidigt som du köper Summer Van då kompletta hjul ofta kan ha ett fördelaktigt pris.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 401 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Skåpbil |
| Märke | |
| Modell | Summer Van |
| Däckbeteckning | 225/70-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 158 mm |
| Profilprocent | 70% |
| Hastighetsindex | S (max 180 km/h) |
| Belastningskod | 112/110 |
| EAN | 4038526512567 |
Sommardäcket Van CW-25 från med däckbeteckningen 225/70-R15.
Observe Van - Ett vinterdäck med däckmärkningen 225/70-R15.
Sommardäcket NanoEnergy Van från med däckbeteckningen 225/70-R15.
Van CW-25 är ett sommardäck med däckmärkningen 225/70-R15.