Om du letar efter ett sommardäck med däckbeteckningen 245/35-R21 till din bil kan detta däck från vara något för dig. Detta -däck är av modellen P Zero Run Flat.
P Zero Run Flat passar på fälgar med en diameter på 21". sommardäcket P Zero Run Flat är 245 mm brett och en profil på 86 mm. Hastighetsindex Y som P Zero Run Flat har innebär hastigheter upp till 300 km/h.
Komplettera P Zero Run Flat med matchande 21"-fälgar. Du hittar passande fälgar genom att besöka Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 558 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | P Zero Run Flat |
| Däckbeteckning | 245/35-R21 |
| Diameter | 21" |
| Bredd | 245 mm |
| Profil | 86 mm |
| Profilprocent | 35% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 96 |
| EAN | 8019227182668 |
P Zero PZ4 LS Run Flat är ett sommardäck med däckmärkningen 245/35-R21.
P Zero PZ4 LS Run Flat - Ett sommardäck med däckmärkningen 255/35-R19.
har tagit fram detta sommardäck med namnet P Zero PZ4 LS Run Flat. Däcket har däckbeteckningen 255/35-R19.
P Zero PZ4 LS Run Flat - Ett sommardäck med däckmärkningen 255/35-R19.