Detta åretruntdäck passar om du letar efter ett däck med däckbeteckningen 245/50-R19 till din bil. åretruntdäcket Cinturato P7 All Season Run Flat är ett åretruntdäck i utbudet av däck från .
Detta åretruntdäck passar på fälgar som har en diameter på 19". Här har du ett åretruntdäck från som är 245 brett och med en profil på 123 mm. Med detta åretruntdäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 210 km/h.
Hos Dack-Online.com hittar du även förslag på 19"-fälgar för Cinturato P7 All Season Run Flat. Du hittar länken till Dack-Online.com nedanför.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 650 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Cinturato P7 All Season Run Flat |
| Däckbeteckning | 245/50-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 245 mm |
| Profil | 123 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 105 |
| EAN | 8019227261776 |
har tagit fram detta sommardäck med namnet Cinturato P7 All Season Run Flat. Däcket har däckbeteckningen 245/50-R18.
Detta sommardäck från , kallat Cinturato P7 All Season, har däckbeteckningen 245/50-R19.
har tagit fram detta åretruntdäck med namnet Cinturato P7 All Season Run Flat. Däcket har däckbeteckningen 225/50-R17.
Cinturato P7 All Season Run Flat - Ett sommardäck med däckmärkningen 205/50-R17.