har valt att kalla detta sommardäck med däckbeteckningen 315/30-R21 för N Fera Sport. , som tillverkar detta sommardäck, har gett det modellnamnet N Fera Sport.
Detta -däck har en diameter på 21". sommardäcket N Fera Sport är 315 mm brett och en profil på 95 mm. N Fera Sport har hastighetsindex Y, vilket innebär att N Fera Sport är ett sommardäck som är godkänt för hastigheter upp till 300 km/h.
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 21"-fälgar till N Fera Sport.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 291 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | N Fera Sport |
| Däckbeteckning | 315/30-R21 |
| Diameter | 21" |
| Bredd | 315 mm |
| Profil | 95 mm |
| Profilprocent | 30% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 105 |
| EAN | 8807622234521 |
Pilot Sport Cup 2 är ett sommardäck med däckmärkningen 315/30-R21.
Sommardäcket Pilot Sport Cup 2 från med däckbeteckningen 315/30-R21.
Sommardäcket Pilot Sport 4S från med däckbeteckningen 315/30-R21.
Ecsta Sport S PS72 är ett sommardäck med däckmärkningen 315/30-R21.