åretruntdäcket Solar - 4S är ett åretruntdäck för er med bilar som kräver däck med däckbeteckningen 175/70-R14. har valt att kalla denna modell av åretruntdäck för Solar - 4S.
Solar - 4S är ett åretruntdäck som passar på fälgar med en diameter på 14". åretruntdäcket är 175 mm brett med en profil på 123 mm. Med detta åretruntdäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 190 km/h.
Komplettera Solar - 4S med matchande 14"-fälgar. Du hittar passande fälgar genom att besöka Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 539 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Solar - 4S |
| Däckbeteckning | 175/70-R14 |
| Diameter | 14" |
| Bredd | 175 mm |
| Profil | 123 mm |
| Profilprocent | 70% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 88 |
| EAN | 6959956786183 |
Ett åretruntdäck från . Solar - 4S har däckbeteckningen 175/70-R14.
har tagit fram detta åretruntdäck med namnet Solar Van - 4S. Däcket har däckbeteckningen 175/70-R14.
Ett åretruntdäck från . Solar Van - 4S har däckbeteckningen 175/70-R14.
Solar Van - 4S - Ett åretruntdäck med däckmärkningen 175/65-R14.