Sommardäcket EcoWing ES31 är ett sommardäck för er med bilar som kräver däck med däckbeteckningen 185/65-R14. har valt att kalla denna modell av sommardäck för EcoWing ES31.
EcoWing ES31 är ett sommardäck som passar på fälgar med en diameter på 14". sommardäcket EcoWing ES31 är 185 mm brett och en profil på 120 mm. EcoWing ES31 klarar hastigheter upp till 210 km/h, vilket indikeras av hastighetsindex H.
Spara pengar och köp med nya 14"-fälgar samtidigt som du köper EcoWing ES31. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 199 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | EcoWing ES31 |
| Däckbeteckning | 185/65-R14 |
| Diameter | 14" |
| Bredd | 185 mm |
| Profil | 120 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 86 |
| EAN | 8808956366926 |
EcoWing ES31 - Ett sommardäck med däckmärkningen 185/65-R14.
Ett sommardäck från . EcoWing ES31 har däckbeteckningen 185/60-R16.
Sommardäcket EcoWing ES31 från med däckbeteckningen 185/65-R14.
Sommardäck med däckbeteckningen 185/55-R14 och modellnamnet EcoWing ES31.