har valt att kalla detta åretruntdäck med däckbeteckningen 215/60-R17 för Solar Van - 4S. , som är kända av många för sina åretruntdäck, kallar detta åretruntdäck för Solar Van - 4S.
Solar Van - 4S är ett åretruntdäck som passar på fälgar med en diameter på 17". Detta däck har en bredd på 215 mm och har en profil som är ungefär 129 mm. Profilmåttet motsvarar 60% av däckets bredd. Solar Van - 4S är godkänt för hastigheter upp till 190 km/h (index T).
Spara pengar och köp med nya 17"-fälgar samtidigt som du köper Solar Van - 4S. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 502 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Åretruntdäck |
|---|---|
| Avsett för | Skåpbil |
| Märke | |
| Modell | Solar Van - 4S |
| Däckbeteckning | 215/60-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 215 mm |
| Profil | 129 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 109/107 |
| EAN | 6959956786923 |
har tagit fram detta åretruntdäck med namnet Solar Van - 4S. Däcket har däckbeteckningen 215/60-R17.
åretruntdäcket Solar Van - 4S från med däckbeteckningen 215/65-R16.
åretruntdäcket Solar Van - 4S från med däckbeteckningen 215/65-R16.
Solar Van - 4S är ett åretruntdäck med däckmärkningen 215/70-R15.