Blue Response TG är ett däck från som har däckbeteckningen 225/45-R18. Blue Response TG, som detta sommardäck heter, är ett sommardäck från .
Blue Response TG är ett sommardäck som passar på fälgar med en diameter på 18". Här har du ett sommardäck från som är 225 brett och med en profil på 101 mm. Med detta sommardäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 270 km/h.
Spara pengar och köp med nya 18"-fälgar samtidigt som du köper Blue Response TG. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 819 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 225/45-R18 |
| Diameter | 18" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 101 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 95 |
| EAN | 4250427443461 |
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 235/40-R18.
Sommardäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 205/55-R17. Däcket kommer från .
Sommardäck från med modellnamnet Blue Response TG och däckbeteckningen 215/50-R17.
Blue Response TG är ett sommardäck med däckmärkningen 225/45-R19.