Blue Response TG är ett däck från som har däckbeteckningen 225/45-R19. Detta sommardäck har modellnamnet Blue Response TG och är ett av alla däck som tillverkas av .
Detta -däck har en diameter på 19". Detta sommardäck har en bredd på 225 mm och en profil på cirka 101 mm, vilket motsvarar 45% av däckets bredd. Hastighetsindexet för Blue Response TG är W. Detta innebär att Blue Response TG är godkänt att användas upp till 270 km/h.
Spara pengar och köp med nya 19"-fälgar samtidigt som du köper Blue Response TG. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 601 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 225/45-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 101 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 96 |
| EAN | 4250427443638 |
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 235/40-R19.
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 225/45-R18.
Detta sommardäck från , kallat Blue Response TG, har däckbeteckningen 225/45-R17.
Detta sommardäck från , kallat Blue Response TG, har däckbeteckningen 225/45-R17.