Blue Response TG är ett sommardäck som passar bilar med däckbeteckningen 245/45-R18. Blue Response TG, som detta sommardäck heter, är ett sommardäck från .
Blue Response TG är ett sommardäck som passar på fälgar med en diameter på 18". Sommardäcket Blue Response TG har en bredd som är 245 mm och en däcksida med en höjd på cirka 110 mm (45% av däckets bredd). Detta sommardäck har ett hastighetsindex som är W (max 270 km/h).
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 18"-fälgar till Blue Response TG.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 765 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 245/45-R18 |
| Diameter | 18" |
| Bredd | 245 mm |
| Profil | 110 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 100 |
| EAN | 4250427443577 |
Detta sommardäck från , kallat Blue Response TG, har däckbeteckningen 235/50-R17.
Sommardäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 245/40-R18. Däcket kommer från .
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 225/45-R18.
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 215/45-R18.